Thumbnail
  • 23.04.2016

Uçak Teknisyenleri Derneği sektör mensupları ile Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü yetkililerini bir araya getirdi.Uçak teknisyenlerinin en çok merak ettiği konulardaki sorularının cevaplandığı toplantı 11 Nisan 2016 Pazartesi günü THY Akademi Konferans Salonu’nda gerçekleşti. Saat 10:30’da başlayan toplantı iki kısa ara dışında kesintisiz olarak saat 16:00’ya kadar sürdü.

Toplantı UTED Başkanı Necdet Aksaç’ın açılış konuşmasıyla başladı.Konuşmasında sektör çalışanları ile SHGM arasında doğrudan iletişim kurulmasının önemine dikkat çeken Necdet Aksaç, yanlış anlaşılmaları ve iletişim kazalarını engellemenin en doğru yolunun doğrudan iletişim olduğuna olan inançla bu toplantıyı düzenlediklerini belirterek, “Zaman zaman bu toplantıları yineleyerek
geleneksel hale getirmeyi hedefliyoruz” dedi. Daha sonra SHGM uzmanlarından Esat Demirci, Genel Tanımlar başlıklı sunumunu yaptı ve konuyla ilgili soruları cevapladı. Yine SHGM uzmanlarından Deniz Hepkul Kredilendirme, Ahmet İhsan Hepkul da Kalifiye Personel konulu sunumlarını gerçekleştirdi.

Öğle arası sonrası Tecrübe Defteri Doldurma Usul ve Esasları konulu sunumu gerçekleştiren Esat Demirci ve diğer katılımcılar, daha sonra sıkça sorulan soruları sıralayarak cevaplandırdılar.

1968 © Uçak Teknisyenleri Derneği